LIFTING TERAPEUTYCZNY TWARZY DRE

Lifting Terapeutyczny Twarzy DRE jest innowacyjnym, wielowarstwowym podejściem do odnowy biologicznej twarzy.

Lifting terapeutyczny twarzy DRE to „estetyczna kompozycja” technik manualnej stymulacji twarzy, wywodzących się z drepoterapii, czyli z konceptu wielowarstwowej terapii twarzy, a służących poprawie wyglądu twarzy i jej odnowie biologicznej.

Uroda to nie tylko pielęgnacja i masaż, ale przede wszystkim to co dzieje się wewnątrz naszego organizmu. Jest tym czego nie widać i zależy od tego co zwykle dzieje się „po cichu” przyczyniając się do zmian degeneracyjnych. Uroda to nasz umysł, emocje, miłość, radość, wola życia.

Wszyscy jesteśmy świadomi, że nasze ciała nieuchronnie ulegają procesowi starzenia. Jednak im lepiej zaopiekujemy się twarzą i ciałem, umysłem i emocjami oraz duszą, tym dłużej i lepiej będziemy mogli cieszyć się szeroko pojętym dobrym samopoczuciem.

Lifting terapeutyczny twarzy DRE to nie tylko lifting tkanek, to „lifting” ogólnej energetyki ciała, podnoszenie na duchu, umożliwienie organizmowi właściwej rekacji na stres i stresory.

Utrzymanie urody czy dobrej kondycji twarzy nie jest możliwe bez troski o to co się dzieje wewnątrz organizmu. Każdego dnia podlegamy działaniu stresu i stresorów, życie staje się coraz bardziej wymagające, a co za tym idzie utrzymanie homeostazy coraz trudniejsze. Stresory to czynniki „toksyczne” nieuchronnie przyspieszające degenerację, stany zapalne, utleniania i starzenie się ciała.

Lifting terapeutyczny twarzy DRE stymuluje wszystkie warstwy twarzy w celu poprawy jej ogólnego wyglądu, zachowania i wywołania efektu liftingu tkanek. Polega na „dopieszczeniu” naturalnego środowiska funkcjonowania architektury twarzy/warstw tkanek (skóry, mięśni, powięzi, kości oraz przebiegających nimi nerwów, naczyń krwionośnych i limfatycznych) oraz stworzenie warunków do tego, by ich procesy metaboliczne przebiegały bez zarzutu, a mikrokrążenie krwi było swobodne i zapewniało na każdym poziomie optymalny przebieg procesów oczyszczania i detoksykacji, a także uwalniania napięć.

Starzenie się organizmu dotyczy wszystkich naszych warstw, a nie tylko jak powszechnie się uważa mięśni twarzy. Zmianom ulegają wszystkie tkanki, a lifting DRE ma je wspomagać.

Jak działa i na co wpływa:

  • silnie tonizuje układ nerwowy
  • uaktywnia funkcję nerwu błędnego co powoduje zmniejszenie napięć na twarzy, ale także niwelację stanów zapalnych, prawidłowe trawienie, metabolizm, dobry sen
  • usprawnia przepływ krwi i limfy
  • obniża poziom kortyzolu i adrenaliny
  • poprawia ukrwienie skóry i mięśni twarzy
  • zwiększa wydzielanie kolagenu i elastyny
  • zwiększa wydzielanie hormonu młodości czyli DHEA
  • zwiększa wydzielina hormonów szczęścia (endorfin i enkefalin), a także dopaminy i serotoniny
  • wprowadza w stan głębokiego relaksu co wpływa na kondycję twarzy

Zabieg jest wykonywany na stole do masażu z zastosowaniem muzykoterapii i aromaterapii z wykorzystaniem olejków eterycznych firmy doTerra. Trwa ok. 60 min. Do zabiegu należy mieć oczyszczoną skórę twarzy oraz brak biżuterii.

Techniki pracy bazują na autorskiej metodzie terapeutki, mentorki i nauczycielki Pani Beaty Sekuły, założycielki Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy.